SEFERİHİSARSPOR FİNALDE

Anasayfa / Haberler / SEFERİHİSARSPOR FİNALDE

SEFERİHİSARSPOR FİNALDE
SEFERİHİSARSPOR FİNALDE

Türkiye Futbol Federasyonu ve Alanya Belediyesi tarafından ortaklaşa organize edilen Garanti Plaj Futbolu Ligi Süper Finalleri’nde Alanya’da bugün oynanan yarı final karşılaşmaları ile finalistler belli oldu.

 

A Grubu birincisi Seferihisar Citta Slow ile B Grubu ikincisi İskenderun Terzi Yaşar arasında oynanan ilk yarı final karşılaşması Seferihisar Citta Slow’un 13-6 üstünlüğü ile sona ererken, B Grubu’nu birinci bitiren Alanya Belediyesi Suntopia ile A Grubu ikincisi Gümüldür Spor Boyar İnşaat arasında oynanan ikinci yarı final maçında ise Alanya Belediyesi Suntopia karşılaşmadan 8-4 galip ayrıldı.

Bu sonuçlarla rakiplerine üstünlük sağlayan Seferihisar Citta Slow ile Alanya Belediyesi Suntopia takımları 21 Eylül Çarşamba günü saat 16:30’da Garanti Plaj Futbolu Ligi Türkiye Şampiyonluğu için mücadele edecek. İskenderun Terzi Yaşar ile Gümüldür Spor Boyar İnşaat takımları ise saat 15:00’te üçüncülük için karşılaşacak.

 

 

 

Final maçı sonrasında saat 18:00’de ise ödül töreni düzenlenecek.

 

Sakarya, İzmir, Van, Eskişehir, İskenderun ve Alanya’dan sekiz takımın katılımı ile gerçekleşen finallerde karşılaşmalar Alanya Belediye Binası arkasındaki Galip Dere Plajı’nda hazırlanan Spor Tesisleri’nde oynanıyor.