SIĞACIK SOKAKLARINDA ÜÇ TEKERLEKLİ BİSİKLET

Anasayfa / Haberler / SIĞACIK SOKAKLARINDA ÜÇ TEKERLEKLİ BİSİKLET

SIĞACIK SOKAKLARINDA ÜÇ TEKERLEKLİ BİSİKLET
SIĞACIK SOKAKLARINDA ÜÇ TEKERLEKLİ BİSİKLET

Güneş enerjisiyle çalışan ve yakın gelecekte Seferihisarlıların hayatına girecek üç tekerlekli bisiklet Başkan Soyer’le Sığacık yollarındaydı. TRT’nin Mavi Tutku programı ekibi Sığacık’ta denizaltı görüntüleri çekti ve Seferihisar’ın üç tekerlekli bisikletine geniş yer ayırdı.

TRT’nin deniz tutkunları için hazırladığı Mavi Tutku programı yeni bölümünün çekimlerini Seferihisar’da gerçekleştirdi. Üç gün ilçede kalan ekip, Sığacık’ta dalış yaparak denizaltındaki güzellikleri görüntüledi. Çekimlerin üçüncü gününü Cittaslow (Sakin Şehir)tanıtımına ayıran TRT ekibi, Sığacık’ta Belediye Başkanı Tunç Soyer’i üç tekerlekli bisikletle görüntüledi ve Sakin Şehir röportajı gerçekleştirdi.

Sığacık sokaklarında üç tekerlekli bisikletiyle dolaşan Başkan Soyer, bisikleti TRT ekibine makam aracım olarak tanıttı. Bisikleti üretmeyi planladıklarını anlatan Soyer’e çekimlerde Sığacık’ta bisikletiyle dolaşan vatandaşlar da eşlik etti. Ardından Sığacık doğal limanı önünde gerçekleşen röportajda Sakin Şehir Seferihisar’ı ve hedeflerini anlatan Başkan Soyer TRT aracılığıyla herkesi Seferihisar’a davet etti.

Seferihisar’dan denizaltı ve ilçenin genel görüntülerinin yayınlanacağı Mavi Tutku programı mayıs ayında TRT ekranlarında olacak.