Tarkan’dan Seferihisar’a Destek Ziyareti

Anasayfa / Haberler / Tarkan’dan Seferihisar’a Destek Ziyareti

Tarkan’dan Seferihisar’a Destek Ziyareti
Tarkan’dan Seferihisar’a Destek Ziyareti

Doğayı ve kültürü yaşatma projeleriyle tanınan Seferihisar geçtiğimiz günlerde Megastar Tarkan'ı ağırladı. Doğa Derneği Başkanı Güven Eken ile birlikte Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer'i ziyaret eden Tarkan, Seferihisar Belediyesi ve Doğa Derneği'nin ortaklaşa yürüttüğü projeler hakkında bilgi aldı. Seferihisar köylerini gezerek bölge halkıyla buluştu ve köylülerin misafiri oldu. Seferihisar'dan ve burada yapılan çalışmalardan çok etkilenen Tarkan, projelerin devamı için her türlü desteğe hazır olduğunu söyledi.

Tarkan, Belediye Başkanı Tunç Soyer'i ziyareti sonrasında düşüncelerini şu sözlerle ifade etti: "Burada sanki geleceğin Türkiye'sini gördüm. Keşke dünyada her yer Seferihisar kadar doğasına ve kültürüne bu kadar sahip çıksa, keşke her yerde yaşam kalitesi yüksek olsa. Belediye Başkanı Tunç Soyer'i dinlerken vizyonundan ve yaptığı çalışmalardan çok etkilendim. Beni en çok etkileyen Seferihisar'ın "Geleceğin Türkiyesi" hedefi oldu. Seferihisar ve köylerinde binlerce yıldır sürmekte olan sakin yaşam, bence tüm dünya için çok değerli ve bu  yaşam kültürünün devam etmesi bana umut veriyor. Doğa Okulu başta olmak üzere Doğa Derneği ve Seferihisar Belediyesi'nin ortaklaşa yürüttüğü projelere destek olarak bundan sonra ben de Seferihisarlılar'ın yanında yer alacağım."

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Megastar Tarkan'ı Seferihisar'da ağırlamaktan ve projeleri anlatmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek; "Tarkan doğa konusunda büyük hassasiyet taşıyan bir insan, benzer kaygı  ve umutlara sahip olduğumuz  için olsa gerek yollarımız buluştu ve Seferihisar'ın doğasına, insanına hayran kaldı. Müthiş bir enerjisi var. Etrafına adeta ışık saçıyor ve bu ışığı bundan böyle Seferihisar için yansıtacak olması da bizim için büyük mutluluk. Bizimle birlikte Tarkan'ı ağırlayan ve bu buluşmaya aracılık eden Doğa Derneği Başkanı Güven Eken'e de ayrıca teşekkür ediyorum. Geleceğin Türkiye'si Seferihisar olarak belirlediğimiz hedefimizde bundan böyle bize destek verecek ve daha çok duyurmamıza yardımcı olacak Tarkan'a da Seferihisar adına teşekkür ediyorum" dedi.

 

{gallery}tarkan-0912{/gallery}