TEŞEKKÜRLER KAVAK YELLERİ

Anasayfa / Haberler / TEŞEKKÜRLER KAVAK YELLERİ

TEŞEKKÜRLER KAVAK YELLERİ
TEŞEKKÜRLER KAVAK YELLERİ

Yaklaşık 5 yıldır Kanal D ekranlarında yayınlanan ve büyük bölümü Seferihisar’da çekilen Kavak Yelleri dizisi son 7 bölümü ilk bölümlerin olduğu gibi yine Seferihisar’da çekiliyor.  Dizinin yeni bölümlerinin tanıtım fragmanları Seferihisar-İzmir yazısıyla yapılıyor.

 

{youtube}HjPPP_aMP0c{/youtube}

 

Büyük bölümü Seferihisar’da çekilen dizinin ilk yıllarında Seferihisar görüntüleri Urla adıyla geçmiş, Seferihisar’ın en çok izlenen dizilerden birindeki büyük tanıtımı kaçırmasına neden olmuştu. Belediye Başkanı Tunç Soyer’in Mart 2009 yılında göreve gelmesinin ardından dizi yapımcısı Timur Savcı’yla temasa geçmesi ve Seferihisar adının kullanılmasını istemesinin ardından, yapımcıların da olaya sıcak bakmasıyla, İstanbul’da çekilen bölümlerde bile ekranlarda birçok kez Seferihisar ismi telaffuz edilmişti.

Son 7 bölüm için yaklaşık iki haftadır çekimlerine Seferihisar’da devam eden dizi ekibi, yeni bölümlerin tanıtımında ise Seferihisar’a büyük bir sürpriz yaparak, dizinin fragmanlarını Seferihisar adıyla gerçekleştiriyor.  Seferihisar Belediyesi ve Kavak Yelleri Dizisi arasında oluşan müthiş ikili diyalog, dizinin final bölümlerinde ise yeni sürprizler planlatıyor.
Bizde tüm Seferihisar ve Seferihisar’ı sevenler adına, Seferihisar’ın tanıtımına büyük katkı sağlayan Kavak Yelleri Ekibi’ne çok teşekkür ediyoruz.

KAVAK YELLERİ’NİN YENİ BÖLÜMÜ 19 TEMMUZ SALI SAAT 20:00’DA KANAL D’DE.