TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy’dan Tunç Soyer’e katkı ödülü

(TURSAB)  Türkiye Seyahat Acentaları Birliği Başkanı Başaran Ulusoy, Kuşadası’nda düzenledikleri iftar yemeğinde TURSAB Yönetim Kurulu adına, Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’e, “Türk Turizmine” verdiği katkılar nedeniyle çini süslemeli porselen tabak hediye etti.

TURSAB tarafından Kuşadası Değirmen Restoran’da düzenlenen iftar yemeğinde, TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy, TURSAB ikinci Başkanı Firuz Bağlıkaya, TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyeleri, Kuşadası’nda bulunan acenta sahipleri ve Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer katıldı.

Gecede konuşan Birlik Başkanı Başaran Ulusoy, Türk Turizminin önemini belirttiği konuşmasında şunları söyledi: “Turizm benim için her şeyden önemli.  Ülkemizde turizmin gelişmesini sağlayan ve projeler üreten herkesin yanındayım. Bu noktada çalışmalarını takip ettiğim ve çok başarılı bulduğum Tunç Soyer’e, TURSAB adına çok teşekkür ediyorum. Yönetim Kurulumuz adına hazırladığımız bu hediyeyi de kabul etmesini rica ediyorum”
TURSAB Başkanı Başaran Ulusoy konuşmasının ardından, TURSAB Yönetim Kurulu adına, Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’e turizme yaptığı katkılardan ötürü çini süslemeli porselen tabak hediye etti.

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer ise. TURSAB Yönetim Kurulu ve Başkanı Başaran Ulusoy’a çok teşekkür ederek başladığı konuşmasında; “Şu an yeni bir projeye başladık.1521 yılında yapılan Sığacık Kalesi, şu an dünyada yaşamın devam ettiği nadir kalelerden bir tanesi. Sığacık Kaleiçi’nde bulunan 284 evi restore ederek dünyanın en otantik tatil köyü haline getiriyoruz. Kaleiçi’ndeki her evin bir odasını iki yatakla birlikte turizme kazandırıyoruz. Böylelikle dünyada eşi benzeri olmayan, hayatla, tarihle iç içe 600 yataklı gerçek bir tatil köyünü hayata geçiyoruz” dedi.

Gecenin sonunda Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, TURSAB Yönetim Kurulu Başkanı Başaran Ulusoy ve yönetim kurulu üyelerini, TURSAB’ın eylül ayında gerçekleştireceği yönetim kurulu toplantısı için Seferihisar’a davet etti.

 

{gallery}tursab-kusadasi-2013{/gallery}