Ünlü Yönetmen Sean Gk Başkan Yetişkin’i ziyaret etti

Anasayfa / Haberler / Ünlü Yönetmen Sean Gk Başkan Yetişkin’i ziyaret etti

Ünlü Yönetmen Sean Gk Başkan Yetişkin’i ziyaret etti
Ünlü Yönetmen Sean Gk Başkan Yetişkin’i ziyaret etti

Bir kısmı Seferihisar ve Selçuk ilçelerinde çekilecek “X The End Time” filminin Yönetmeni Sean Gk Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’i makamında ziyaret etti.

Türk asıllı Senarist ve Yapımcı Sean GK yönetmenliğinde çekilecek “X The End Time” filminde Hollywood yıldızları yer alacak.

Seferihisar, Urla ve Selçuk’ta çekilecek sahneler için çalışmalara başladıklarını belirten Yönetmen Sean Gk filmin 2021 yılında vizyona gireceğini belirtirken Belediye Başkanı İsmail Yetişkin’den Seferihisar’da gerçekleştirecekleri çekim süreci için destek talebinde bulundu.

“Hollywood yıldızlarını Seferihisar’da ağırlamaktan onur duyacağız”

Başarılı Yönetmen Sean Gk’ya nazik ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Yetişkin “Seferihisar için yapılacak her tanıtım ve proje için desteğe hazırız. Bu film projesinin hem ülkemize hem Seferihisarımız’a çok ciddi artılar kazandıracağını düşünüyorum. Türk asıllı yönetmenimiz Sean Gk’nın Seferihisar’ı tercih etmesi bizler için bir gurur. Yönetmenimizi ve birbirinden başarılı Hollywood yıldızlarını ilçemizde ağırlamaktan onur duyacağız” dedi.

Dünya çapında tanıtım

Filmin, çekimlerinin gerçekleşeceği Seferihisar ve diğer ilçeler için ileri süreçte önemli turist artışı sağlaması bekleniyor.

2021 yılında vizyona girmesi beklenen “X The End Time” filmi kadrosunda “Yüzüklerin Efendisi” filminin başrol oyuncusu Elijah Wood’un yanı sıra Jessica Morris, Robert La Sardo, Mike Ferguson, Jalal Jamal, Tiffany Rose, Barry Allan Onody, Lainee Rhodes, Kylin Kalani ve Wilma Elles gibi dünyaca ünlü birçok oyuncu yer alacak.