Ürkmez Gençlik Şöleni Başladı

Anasayfa / Haberler / Ürkmez Gençlik Şöleni Başladı

Ürkmez Gençlik Şöleni Başladı
Ürkmez Gençlik Şöleni Başladı

Seferihisar Belediyesi Ürkmez Gençlik Merkezi’nde 6-8 Haziran tarihlerinde düzenlenecek olan 2'inci Gençlik Şöleni başladı.

Ürkmez'de gençlerin bir yıl boyunca her türlü sosyal eğitim aldığı gençlik merkezi   renkli gösteriler, danslar, tiyatro,müzik, gitar, halk oyunları, güreş,dans çalışmalarının emeğini Gençlik Şöleni ile sergiliyor.

6 Haziran Çarşamba günü başlayan Gençlik Şöeni 3 gün sürecek. İlk gün yapılan etkinliklerde Gitar dinletisi, hiphop gösterisi, Damat Adayları oyunu, Grease Dans Gösterisi, Kadın Programı oyunu sergilendi ve güreş takımı gösteri yaptı.

Ürkmez Gençlik Merkezi açık alanında gerçekleştirilen şölende, Ürkmez Gençlik Evi bünyesinde sürdürülen eğitimlerin ardından gerçekleşen etkinliklerle rengarenk bir gece yaşandı. Oldukça yoğun bir katımla gerçekleşen gecede amatör gençler hünerlerini sergiledi ve performansları ayakta alkışlandı.

 Belediye Başkan Yardımcısı Osman Kocaman, 2'inci Gençlik Şöleni'ne tüm halkımızı davet ederek, "Gençlerimiz bir araya getirdik, onların boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri için kurslar düzenledik, Gençlik Merkezimiz bütün yıl hizmet verdi  şimdi bunları sergilemenin zamanı geldi üç gün boyunca tüm aileleri, halkımızı gençlerimizi izlemesi için şölenimize bekliyoruz" dedi.  

7 Haziran Perçembe günü yapılacak etkinlikler: Çocuk Korusu, Fransızca müzikal, hababam sınıfı oyunu, roman dansı, yaratıcı drama

8 Haziran Cuma günü yapılacak etkinlikler: Solo gitar dinletisi, Çocuklara vurmayın oyunu, latin dansı, orta oyunu " Tımarhane Manzaralı Konak " , zeybek gösterisi, güreş gösterisi.