Ürkmez’li Öğrencilerin Buz Pisti Keyfi

Anasayfa / Haberler / Ürkmez’li Öğrencilerin Buz Pisti Keyfi

Ürkmez’li Öğrencilerin Buz Pisti Keyfi
Seferihisar Belediyesi Ürkmez Gençlik Merkezi öğrencilerini Bornova'daki buz pistine götürdü. 
 
Ürkmez Gençlik Merkezi’nden 40 öğrenci ve 3 eğitmen ile İzmir Bornova Aşık Veysel Buz Paten Pisti’ne giderek hayatlarında ilk kez paten yapmanın mutluluğunu yaşadı. 
 
Hayatları boyunca ilk kez buz pistine çıkan çocuklar, buz üzerinde durabilmek için eğitmenleri eşliğinde buz pateni yapmayı başardı.
 
Ürkmez Gençlik Merkezi’nde Tiyatro, Gitar, Bağlama, Satranç, Güreş, Resim, Dans, Halk Oyunları kurslarında eğitim gören 40 öğrenci Seferihisar Belediyesi tarafından yapılan sosyal etkinlik projesi kapsamında hafta sonu buz pisti ile buluşturdu.
 
Ürkmez Gençlik Merkezi öğrencileri doyasıya eğlendikleri buz pisti dönüşü, Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’e bu imkanı kendilerine sağladığı için çok teşekkür ettiler.
 
Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, yoğun ders temposu içerisinde öğrencilerimize bir nefes alma, farklı bir sosyal etkinlik yaptırmak istedik. Dönem dönem bu etkinlikleri yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz" dedi. Başkan Soyer, buz pistini Ürkmez'li öğrencilere tesislerini açan Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla ve belediye çalışanlarına da teşekkür etti.
{gallery}1487{/gallery}