YILBAŞINDA SEVGİ EVLERİ ÇOCUKLARIYLA…

Anasayfa / Haberler / YILBAŞINDA SEVGİ EVLERİ ÇOCUKLARIYLA…

YILBAŞINDA SEVGİ EVLERİ ÇOCUKLARIYLA…
YILBAŞINDA SEVGİ EVLERİ ÇOCUKLARIYLA…

İl Sosyal Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı Seferihisar Çocuk Evleri ve Seferihisar Belediyesi’nin birlikte hazırladığı yılbaşı eğlencesi programında, ilçede Çocuk Sevgi evlerinde yaşayan 30 çocuk gönüllerince eğlendi. Belediye Kültür Merkezi’nde düzenlenen geceye Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, eşi Neptün Soyer’le birlikte katıldı.

 


 
Seferihisar Çocuk Sevgi Evleri’nde 5 ayrı evde yaşayan 30 çocuk, evlerde görevli 15 personelle birlikte yılbaşı gecesini kutladı. Belediye tarafından salon süslemesi, pasta, meşrubat alınırken, geceyi daha keyifli hale getirmek için palyaço ve noel baba getirildi. Çocuklar palyaço ve noel baba ile oyunlar oynadı, dans etti ve yılbaşı pastasını Belediye Başkanı Tunç Soyer’le birlikte kesti.

BU VİDEO DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

{vimeo}18367517{/vimeo}
 
Başkan Soyer yılbaşı gecesinin bir bölümünü çocuklarla birlikte geçirmenin kendisini çok mutlu ettiğini söyleyerek; “Bu çocuklar bizim çocuklarımız.  Umarım onları bir nebze dahi olsa mutlu edebilmişizdir. Belediye olarak onların yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.
 
Seferihisar Çocuk Sevgi Evleri Koordinatörü İbrahim Yağan ilçede 30 çocuğun yaşadığını ve bu çocukların günlük hayata uyumlu şekilde büyümeleri için 15 personelle birlikte sürekli çalıştıklarını söyledi ve; ” Yılbaşı programımız bu anlamda çok iyi oldu. Salon ve eğlence hazırlanmasında belediyemizden çok büyük destek gördük. Belediye Başkanımız Tunç Soyer’e bizimle birlikte olduğu için çok teşekkür ediyorum. Seferihisar’da Çocuk Evleri Derneği kurduk. Kurum personelimiz Ahmet Gül başkanlığını yürütüyor. Ben sizlerin aracılığıyla Seferihisarlı yardımsever vatandaşlarımıza seslenmek istiyorum. Bu çocuklara daha iyi bir gelecek hazırlamak ve daha iyi şartlarda büyümeleri, topluma faydalı birer birey olmaları için vatandaşlarımızı desteğe çağırıyorum. Tüm bağışlar makbuz karşılığında yapılmaktadır. Yapılacak küçük yardımlar, birer hayatın geleceğine imza atacaktır” dedi.
 
Seferihisar Çocuk Evleri Derneği’ne 0 232 743 54 01 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.