Yüzlerce Çocuk Sahnede

Anasayfa / Haberler / Yüzlerce Çocuk Sahnede

Yüzlerce Çocuk Sahnede
Seferihisar Belediyesi bünyesinde eğitim gören çocuklar, Çocuk Şenliği’nde sahne aldı. 
 
Seferihisar Belediyesi Çocuk ve Gençlik Merkezi, Ürkmez Gençlik Merkezi, Spor Okulları ve Kent Konseyi Engelli Meclisi öğrencileri, eğitmenleri öncülüğünde hazırladıkları gösterileriyle izleyicileri kendilerine hayran bıraktı. 
 
Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer ve Başkan Yardımcıları Gürhan Özata ve Nilgün Durmazer’in de katıldığı Çocuk Şenliği’nde, Belediyenin açtığı tiyatro, pantomim, jimnastik, tekvando, gitar, gençlik korosu, basketbol, futbol, hentbol branşlarında yeteneklerini sergiledi.
 
5 ve 15 yaş arasında yüzlerce çocuğun gösterilerini sunduğu etkinlik yaklaşık üç saat sürdü. Şenliğe katılan izleyiciler, Belediye bünyesinde eğitim alarak yeteneklerini geliştiren çocukları dakikalarca ayakta alkışladı.
 
ULUSLARARASI HALK OYUNLARI FESTİVALİ BAŞLIYOR
Seferihisar Çocuk Şenliği’ni tamamlayan Çocuklar, şimdi yurtdışından gelecek misafir çocukları karşılamaya hazırlanıyor. 19-25 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek Uluslararası halk oyunları festivalinde yurtdışından gelen çocuklar Seferihisarlı ailelerin yanında kalacak ve düzenlenecek etkinliklere katılacak, halk oyunlarını sergileyecek.
 
{gallery}1547{/gallery}