RAKİPLERİMİZ BELLİ OLDU

Anasayfa / Haberler / RAKİPLERİMİZ BELLİ OLDU

RAKİPLERİMİZ BELLİ OLDU
RAKİPLERİMİZ BELLİ OLDU

1.Amatör Küme 8. gurubu şampiyon olarak tamamlayan Seferihisar Spor’un, Süper Amatör Lige terfi maçlarında karşılaşacağı rakipleri belli oldu.

Tüm guruplarda ilk iki sırayı alan takımların karşılaşacağı terfi maçlarındaki eşleşmeler, Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde çekilen kurayla belirlendi. Seferihisar Spor yarı finalde Demirspor’la eşleşirken, Demirspor’u elemesinde durumunda ise final karşılaşmasında Büyükşehir Belediye Spor- Bornova Belediye Spor karşılaşmasının galibiyle eşleşti.

Tarafsız sahada tek maç elem usulü oynanacak karşılaşmalarda Seferihisar Spor,

30 Ocak Pazar günü Demirspor’la saat 15.00’da Çamdibi Yusuf Tırpancı Stadyumu’nda karşı karşıya gelecek. Seferihisar Spor bu maçı kazandığı takdirde final maçını 4 Şubat Cumartesi günü Balçova Stadyumu’nda Saat 14.30’da Büyükşehir Belediye Spor- Bornova Belediye Spor karşılaşmasının galibiyle oynayacak.

İki maçı da kazanmayı başaran takım, önümüzdeki yıl Süper Amatör Lig’de mücadele etmeye hak kazanacak.

TFF Garanti Plaj Futbol Ligi şampiyonluğu ve ardından 1. Amatör Küme şampiyonluğu yaşayan Seferihisar Spor çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Takım Teknik Direktörü Mert Destek zorlu bir kura çektiklerini belirterek, iki maçı da seyircimizin desteğiyle kazanarak Süper Amatör Lige çıkmayı başaracağız dedi. Destek; “gurup maçlarının ardından çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Tek maçlı eleme karşılaşmaları her zaman zor olmuştur. Hem yarı finali hem de finali kazanacağımıza inancımız sonsuz. Tarafsız sahada oynanacak karşılaşmalarda Seferihisarlıların desteği bizim için çok önemli olacak. Biz takım olarak iki karşılaşmaya da hazırız ve taraftarımızı da yanımızda görmek istiyoruz. İki maç sonunda hep birlikte Süper Amatör Lig’e yükselmemizi kutlayacağımıza inanıyorum” dedi.

30 Ocak Pazar günü Çamdibi’nde oynanacak Seferihisar Spor- Demirspor Süper Amatöre Terfi yarı final maçına gitmek isteyenler için Saat 13.30’da Köy Pazarı önünden otobüs kaldırılacak.