TEOS MARİNA’YA BEŞ ALTIN ÇIPA ÖDÜLÜ

Anasayfa / Haberler / TEOS MARİNA’YA BEŞ ALTIN ÇIPA ÖDÜLÜ

TEOS MARİNA’YA BEŞ ALTIN ÇIPA ÖDÜLÜ
TEOS MARİNA’YA BEŞ ALTIN ÇIPA ÖDÜLÜ

İlk 50 arasında

 

SIĞACIK’taki Teos Marina, Merkezi İngiltere’deki Yat Limanları Birliği tarafından saptanan standartlarını yakaladığı için  sektörün en önemli ödülü olan ‘5 Altın Çıpa Ödülü’nü aldı. Marina Müdürü Burak Köylübay, 35 ülkedeki 375 marina arasında, ilk 50 marina arasına girdiklerini söyledi.

 

 

En yüksek notu aldı

 

Haber verilmeksizin yapılan üç denetimde en yüksek başarı notunu aldıklarını belirten Burak Köylübay, “Yat Limaları Birliği, sunulan hizmetlerin çeşitliliği ve kalitesi, altyapı, çevre düzeni ve temizlik ve fiyatlandırma gibi konularda değerlendirme yapıyor” dedi.

 

Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Teos Marina’nın ilçenin turizminde çok önemli bir yer tuttuğunu belirtirken;  markalaşan ve dünya kenti haline gelen Seferihisar’ın turizm atağında Teos Marina’nın çok önemli bir yer tuttuğunu kaydetti. Teos Marina’yla Sığacık’ın Hudut Kapısı haline geldiğini söyleyen Soyer, “Beş çığa marinacılıkta ulaşılabilecek en önemli noktalardan bir tanesi. Başta Marina Müdürü Burak Köylübay olmak üzere, emeği geçen herkesi kutluyor ve teşekkür ediyorum” dedi.